poniedziałek, 26 października 2015

Współpraca z początkującym blogiem

Wiem, że jestem dopiero początkująca w tym co robię. Blogowanie to dla mnie nowość. Do tej pory tylko czytałam inne blogi i oglądałam vlogerki, to one właśnie zainteresowały mnie tym tematem. W 2011 roku zarejestrowałam się w Streetcom,


czekałam cierpliwie na pierwszą kampanię i się doczekałam, dostałam paczkę herbaty lipton malinowej, następnie dostałam do testowania papierosy i w zeszłym roku miałam dość ciekawa kampanie, miałam do przetestowania stronę, na której można było projektować własne kartki świąteczne, zaproszenia na różne okazje, a potem wystarczyło wpisać adresata i gotowe,;) 

Mimo, że z blogiem to dopiero początek to chciałabym uatrakcyjnić go poprzez właśnie współprace z różnymi firmami. Mam nadzieję, że ktoś wyrazi chęć współpracy ze mną, więc czekam cierpliwie na wiadomość pod adresem:

 Karolina.Zakrzewska91@wp.pl 

oraz

Misspositive91@gmail.com


Możliwa forma współpracy z blogiem może być zrealizowana w oparciu o :

- testy i recenzje kosmetyków oparte o własne obiektywne zdanie i doświadczenia
- konkursy dla czytelników bloga
- indywidualnie ustalone formy działań marketingowych

Zapraszam! 


Współpracuję z :7 komentarzy:

 1. Powodzenia życzę, oby się wszystko rozkręciło :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chcę tylko nogi i pupę ponieważ brzuch mam całkiem spoko :) Zależy mi tylko na tych partiach. Jestem chudzielcem więc wypadałoby chociaż mięśnie wyrobić jeśli nie ma możliwości nabrać tłuszczyku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę powodzenia ;)

  http://mylittlelifex3.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Powiem Ci szczerze, że współprace nie tak łatwo nawiązać. Ja mam bloga jakieś 9 miesięcy i cały czas staram się go rozkręcać i jeszcze z nikim nie współpracuję. Może kiedyś gdy będę miała jeszcze więcej czytelników ktoś mnie zauważy jak na razie cieszę się tym, że mgę dzielić się z innymi moimi opiniami. A współpraca była by miłym dodatkiem,ale bez nich też da się stworzyć fajnego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nad blogiem trzeba pracować długo, długo :) Trzymam kciuki za wytrwałość :)
  Obserwuję :) Zapraszam do siebie :) http://cosmetics-my-live.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Wooo to mega gratulacje... ja w sumie nie myślałam o żadnej współpracy, uważam ,że mam za słabego bloga. No i w sumie gdzie ich szukać :/

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja również współpracuję, pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

Dzięki! :)
Zapraszam ponownie!