niedziela, 31 lipca 2016

Zadanie numer jeden - wyzwanie Trusted Cosmetics

Hej,

Tak jak Was informowałam ostatnio biorę udział w wyzwaniu dla blogerek urodowych o właśnie tu: TrustedCosmetics. Tematem jest przegląd naszych kosmetyczek.  Wyzwanie rozpoczyna się właśnie dzisiaj i będzie trwało 6 tygodni, co niedziele będzie inna kategoria.

Zadanie nr 1: Co masz w swojej kosmetyczce? Zaprezentuj na zdjęciu swoją kosmetyczkę z jej zawartością. Ogólnie przedstaw, co znajduje się w Twojej kosmetyczce. Jakich produktów jest przewaga, takich do pielęgnacji czy do makijażu?

Jeżeli chodzi o mnie, mam kilka kosmetyczek....w jednej mam kosmetyki do makijażu, w kolejnej mam lakiery, w kolejnej mam pomadki i próbki różnych produktów, w następnej z kolei mam wałki, papiloty. Do tego trzeba liczyć półkę i szafkę, balsamy, lakiery do włosów.

Oczywiście zrobiłam zdjęcie....i  oczywiście przypomniało mi się, że nie wszystko pokazałam. Jednak nie robiłam poprawek, kolejne zadania będą tematyczne, więc wtedy wszystko dokładnie pokaże. 

Przeglądałam posty innych blogerek biorących udział w wyzwaniu i zauważyłam, że większość jak nie wszystkie opisywały po kolei co mają, ja stwierdziłam, że takie opisy zostawię na kolejne niedziele.

Opisując moją kosmetyczkę mam dużo próbek...szczególnie szminek, a to dlatego, że jestem konsultantką Avon i „kolekcjonuje” próbki z tego względu, że wolę wydać 20 zł na 20 mini szminek różnych kolorów nic za 20 zł jedną. Do tego są bardzo wydajne J

Firmy które można znaleźć można w mojej kosmetyczce:
Avon
Revitalash
KOBO
WIBO
Revlon
Make up revolution
Duo
Ardel
FA
Astor
Batiste
Loreal
Catrice
Nivea
I wiele innych tych !

Sporo mam kosmetyków do pielęgnacji, wszystkich oczywiście zapomniałam pościągać i powyciągać. Balsamy, peelingi, maseczki czy to do twarzy, rąk, włosów, stóp :D

Mam kilka podkładów....zawsze lubię mieć na zapas. 
Cienie....o na to mogę ponarzekać bo mam mało...bardzo mało, jedna paletka na wykończeniu, a druga jakoś mi nie podchodzi....o może przy okazji zaproponujecie mi jakąś dobrą paletkę, której cienie są napigmentowane i przy blendowaniu się nie ścierają.
Pędzle...o tak mam ich kilka, ale na pewno nie tak sporo jak zaawansowane kosmetykoholiczki i makijażystki J co jakiś czas dokupuje, jestem zadowolona z tańszych wersji J
Dużo kosmetyków mam właśnie z Avon, z których naprawdę jestem zadowolona, mam swoich ulubieńców o których oczywiście Wam opowiem.
Jeżeli chodzi o perfumy...uwielbiam te z Avonu, ale też te które można kupić na perfumik.pl J

Kosmetyki do pielęgnacji wygrywają, tych ukrytych jest mnóstwo!


Z niecierpliwością czekam na kolejne zadania, przybliże Wam każdy mój ulubiony produkt z danej kategorii

sobota, 30 lipca 2016

Wyzwanie dla blogerek

Hej
Daaawno mnie tu nie było. Powodem był brak czasu...zmiana pracy i córa...przez chwile nawet facet, ale to tu jest mało ważne. Jestem winna przeprosiny kilku osobą, ale obiecuję, że w sierpniu biorę się  ostro za to jak i za bloga.
Skąd ta motywacja? Trusted Cosmetics potrafi zmotywować do pracy! Do tego mam kilka zaległych artykułów o testowanych kosmetykach.
O co dokładnie chodzi z Trusted Cosmetics i wyzwaniem dla blogerek? Zajrzyjcie tu: http://www.trustedcosmetics.pl/oprozniamy-nasze-kosmetyczki-zapowiedz-wyzwania-dla-blogerek-urodowych/
Może jeszcze weźmiecie w tym udział? Już nie mogę się doczekać zadań!

Wracam już na serio, a Was zapraszam serdecznie do wyzwania!